Recenzie

Sedačka biela
Sedačka biela Sedačka biela

Skúsenosti s firmou Biancosed

2019:

S prácou pána Košovského sme boli veľmi spokojní. Má seriózny a príjemný prístup. Zo starožitných foteliek spravil krásne nové a to musel odstrániť všetko, až po kostru. Ďakujeme a želáme veľa úspechov vo firme!!!
- Benková, Piešťany -

S prácou pána Košovského sme boli veľki spokojni. Je spoľahlivý a dodržal všetko na čom sme sa dohodli a práca bola vykonana v dohodnutých termínoch. Odporúčam všetkým jeho služby..
- Matej B., Bratislava -

2018:

So sedačkou som max. spokojný. Oceňujem profesionalitu a hlavne poradenstvo. Mne robil majiteľ rekonštrukciu staršej sedačky a viem koľko práce ho to stálo, pretože menil jej kompletnú dispozíciu a jediná vec, čo zostala pôvodná je korpus. Teraz vyzerá ukážkovo, nehovoriac o použitých materiáloch. Môžem len odporučiť, je lepšie pozerať po kvalite ako po cene, pretože táto práca je odvedená vysoko profesionálne.
- Marek Š., Hurbanovo -

S prácou pána Košovského sme veľmi spokojní.Pán Košovský je veľmi šikovný seriózny,jeho práca je úžasná má zlaté ruky a obdivujem ho,ako detailne a nádherne dokáže vyrobiť takú sedačku akú sme mali vysnívanú. Srďečná vďaka odporučujeme!
- Schwandtnerovci, Malacky -

S odvedenou prácou firmy biancosed sme nadmieru spokojní. Dali sme si prečalúniť starú obývaciu sedačku a prišla nám ”nová”. Vzhľadom na túto pozitivnu skúsenosť sme sa rozhodli osloviť firmu aj na opravu záhradného húpacieho kresla. Vrelo odporúčame.
- Katarína G., Piešťany -

Rýchlosť, spoľahlivosť, profesionálny prístup, kvalita - to sú tromfy, ktoré môžu konkurovať i veľkým firmám. Vďaka.
- Vlado, Hlohovec -

S prácou som bola veľmi spokojná, pan Košovský pracuje rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.
- Katarína, Bratislava -

Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni. Sme radi, že sme spolupracovali s firmou čalúnnictvo biancosed, Radošina.
- Schurter (SK) s.r.o. -

Kvalita, spoľahlivosť a rozumná cena,to sú pozitíva šité na mieru. Veľká spokojnosť u mňa :)
- Jozef, Hlohovec -

S realizáciou sme boli spokojní. Pán Radoslav i napriek chorobe termíny dodržal. Vianoce sme trávili už na vynovenej sedačke.
- Mimo, Piešťany -

S prístupom, kvalitou práce, termínom a profesionálnym prístupom sme boli veľmi spokojní
- Kolektív CNS s.r.o., Piešťany -

Som veľmi spokojná so službami firmy pána Košovského. Sedačku sme si nechali opraviť a očalúniť.... teraz je ako nová. Dodanie bolo rýchlejšie ako sme očakávali. Keďže sme boli nadmieru spokojní, zverili sme pánovi Košovskému i ďalšie kreslo na "znovuzrodenie" Môžem len odporučiť!
- Martina Kubovičová, Považany -

Dobry den, s firmou Biancosed mam velmi dobre skusenosti, bola som velmi spokojna s pracou aj dodrzanym terminom. Mozem naozaj kazdemu doporucit !
- Elena Sisková - Bratislava

Čaluníctvo
biancosed
Radoslav Košovský
Piešťanská 232/61
Radošina 956 05
IČO: 43087206
DIČ: 1047848892

© Biancosed, 2015 - 2019 Ochrana osobných údajov