O nás

Referencie

Nová skúsenosť
S prácou pána Košovského sme boli veľmi spokojní. Má seriózny a príjemný prístup. Zo starožitných foteliek spravil krásne nové a to musel odstrániť všetko, až po kostru. Ďakujeme a želáme veľa úspechov vo firme!!!
- Benková, Piešťany
S prácou pána Košovského sme boli veľmi spokojní. Je spoľahlivý a dodržal všetko, na čom sme sa dohodli a práca bola vykonaná v dohodnutých termínoch. Odporúčam všetkým jeho služby.
— Matej B., Bratislava
Oceňujem profesionalitu a hlavne poradenstvo. So sedačkou som maximálne spokojný. Teraz vyzerá ukážkovo, nehovoriac o použitých materiáloch. Môžem len odporučiť, je lepšie pozerať po kvalite ako po cene, pretože táto práca je odvedená vysoko profesionálne.
— Marek Š., Hurbanovo
S prácou pána Košovského sme veľmi spokojní.Pán Košovský je veľmi šikovný, seriózny, jeho práca je úžasná, má zlaté ruky a obdivujem ho, ako detailne a nádherne dokáže vyrobiť takú sedačku, akú sme mali vysnívanú. Srdečná vďaka, odporúčame!
— Schwandtnerovci, Malacky
S odvedenou prácou firmy biancosed sme nadmieru spokojní. Dali sme si prečalúniť starú obývaciu sedačku a prišla nám ”nová”. Vzhľadom na túto pozitivnu skúsenosť sme sa rozhodli osloviť firmu aj na opravu záhradného húpacieho kresla. Vrelo odporúčame.
- Katarína G., Piešťany
Rýchlosť, spoľahlivosť, profesionálny prístup, kvalita - to sú tromfy, ktoré môžu konkurovať i veľkým firmám. Vďaka.
- Vlado, Hlohovec
S prácou som bola veľmi spokojná, pan Košovský pracuje rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.
- Katarína, Bratislava
Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni. Sme radi, že sme spolupracovali s firmou čalúnnictvo biancosed, Radošina.
- Schurter (SK) s.r.o.
Kvalita, spoľahlivosť a rozumná cena,to sú pozitíva šité na mieru. Veľká spokojnosť u mňa :)
- Jozef, Hlohovec
S realizáciou sme boli spokojní. Pán Radoslav i napriek chorobe termíny dodržal. Vianoce sme trávili už na vynovenej sedačke.
- Mimo, Piešťany
S prístupom, kvalitou práce, termínom a profesionálnym prístupom sme boli veľmi spokojní
- Kolektív CNS s.r.o., Piešťany
Som veľmi spokojná so službami firmy pána Košovského. Sedačku sme si nechali opraviť a očalúniť.... teraz je ako nová. Dodanie bolo rýchlejšie ako sme očakávali. Keďže sme boli nadmieru spokojní, zverili sme pánovi Košovskému i ďalšie kreslo na "znovuzrodenie" Môžem len odporučiť!
- Martina Kubovičová, Považany
Dobry den, s firmou Biancosed mam velmi dobre skusenosti, bola som velmi spokojna s pracou aj dodrzanym terminom. Mozem naozaj kazdemu doporucit!
- Elena Sisková - Bratislava