O nás

Referencie

Nová skúsenosť
Pán Košovský dal našej 14-ročnej sedačke druhý dych. Po toľkých rokoch sme sa v nej prepadávali. Teraz je ako nová aj vďaka tomu, že pán Košovský opravil aj nedostatky, o ktorých sme nevedeli. Skvelá práca, vďaka ktorej máme späť svoje pohodlie.
- Z. Köszeghy
S prácou p.Košovskeho som veĺmi spokojná. Potrebovali sme ušiť poťah na sedačku,ktorá sa dá celá vyzliecť a oprať, dal našej sedačke novú tvár. Jeho práca je kvalitná, prístup profesionálny a ústretový. Ďakujeme.
- I.Dobrotová
Ďakujeme za kvalitné prečalúnenie našej niekoľko rokov používanej rohovej sedačky. P. Košovský odviedol kvalitnú prácu, nielenže sedačku prečalúnil, ale ponúkol a zabezpečil aj bezproblémové vynesenie na vyššie poschodie, čo bolo dosť fyzicky náročné. Vďaka.
- A.Šimonová, Bratislava
U pána Košovského Biancosed, sme si dali prečalúniť rohovú sedačku z ktorej vyseli poodtrhané kúsky starej koženky a bola prakticky na vyhodenie. Po odbornej konzultácii, poradenstve a výbere kvalitnej látky, sme sa nakoniec rozhodli sedačku prečalúniť. Musím povedať, že v obývačke mám "novú" nádhernú a krásne voňajúcu sedačku. S kvalitou práce, s materiálom, profesionálnym prístupom, komunikáciou a cenou pána Košovskeho som nad mieru spokojná. Firmu vrelo odporúčam. Ďakujem
- Želisková, Topoľčany
S prácou pána Košovského sme boli veľmi spokojní. Má seriózny a príjemný prístup. Zo starožitných foteliek spravil krásne nové a to musel odstrániť všetko, až po kostru. Ďakujeme a želáme veľa úspechov vo firme!!!
- Benková, Piešťany
S prácou pána Košovského sme boli veľmi spokojní. Je spoľahlivý a dodržal všetko, na čom sme sa dohodli a práca bola vykonaná v dohodnutých termínoch. Odporúčam všetkým jeho služby.
— Matej B., Bratislava
Oceňujem profesionalitu a hlavne poradenstvo. So sedačkou som maximálne spokojný. Teraz vyzerá ukážkovo, nehovoriac o použitých materiáloch. Môžem len odporučiť, je lepšie pozerať po kvalite ako po cene, pretože táto práca je odvedená vysoko profesionálne.
— Marek Š., Hurbanovo
S prácou pána Košovského sme veľmi spokojní.Pán Košovský je veľmi šikovný, seriózny, jeho práca je úžasná, má zlaté ruky a obdivujem ho, ako detailne a nádherne dokáže vyrobiť takú sedačku, akú sme mali vysnívanú. Srdečná vďaka, odporúčame!
— Schwandtnerovci, Malacky
S odvedenou prácou firmy biancosed sme nadmieru spokojní. Dali sme si prečalúniť starú obývaciu sedačku a prišla nám ”nová”. Vzhľadom na túto pozitivnu skúsenosť sme sa rozhodli osloviť firmu aj na opravu záhradného húpacieho kresla. Vrelo odporúčame.
- Katarína G., Piešťany
Rýchlosť, spoľahlivosť, profesionálny prístup, kvalita - to sú tromfy, ktoré môžu konkurovať i veľkým firmám. Vďaka.
- Vlado, Hlohovec
S prácou som bola veľmi spokojná, pan Košovský pracuje rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.
- Katarína, Bratislava
Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni. Sme radi, že sme spolupracovali s firmou čalúnnictvo biancosed, Radošina.
- Schurter (SK) s.r.o.
Kvalita, spoľahlivosť a rozumná cena,to sú pozitíva šité na mieru. Veľká spokojnosť u mňa :)
- Jozef, Hlohovec
S realizáciou sme boli spokojní. Pán Radoslav i napriek chorobe termíny dodržal. Vianoce sme trávili už na vynovenej sedačke.
- Mimo, Piešťany
S prístupom, kvalitou práce, termínom a profesionálnym prístupom sme boli veľmi spokojní
- Kolektív CNS s.r.o., Piešťany
Som veľmi spokojná so službami firmy pána Košovského. Sedačku sme si nechali opraviť a očalúniť.... teraz je ako nová. Dodanie bolo rýchlejšie ako sme očakávali. Keďže sme boli nadmieru spokojní, zverili sme pánovi Košovskému i ďalšie kreslo na "znovuzrodenie" Môžem len odporučiť!
- Martina Kubovičová, Považany
Dobrý deň, s firmou Biancosed mám veľmi dobré skúsenosti, bola som veľmi spokojná s prácou aj dodržaným termínom. Môžem naozaj každému doporučiť!
- Elena Sisková - Bratislava
S prácou pána Košovského pri prečalúnení našej sedačky a stoličiek k jedálenskému stolu som veľmi spokojná. Taktiež si cením aj jeho ochotu pomôcť s prenesením druhej sedačky z poschodia.
- Osvaldová - Piešťany
Spokojnosť s predvedenou prácou po všetkých stránkach. Táto firma si zaslúži veľkú pochvalu za prístup k zákazníkovi a odvedenú prácu. Ďakujem krásne ešte raz pán Košovsky.
- Mira - Hlohovec